,

Mustaqe

Moulin Roty
Availability:

14 stok


Mustaqe qesharake nga MOULIN ROTY nga seriali “les petites merveilles”. Ngjit dhe festa mund të fillojë, qoftë në karnavale apo .festa me temë në ditëlindje.

Karakteristike:

  • Materiali: 100% poliester
  • Mosha: +3 vjeç

600 L

14 stok

Mustaqe qesharake nga MOULIN ROTY nga seriali “les petites merveilles”. Ngjit dhe festa mund të fillojë, qoftë në karnavale apo .festa me temë në ditëlindje.

Karakteristike:

  • Materiali: 100% poliester
  • Mosha: +3 vjeç
SKU: 3575677110392 Kategori: , Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close