-15%

Puzzle – Bleta

Le Toy Van
Availability:

2 stok


Puzzle aktiviteti | Përziejini dhe përputheni 6 pjesët e kësaj lodre të parë enigmash, të kompletuara me tabaka prej druri, një flutur, një bletë dhe një shami. E bërë nga druri i qëndrueshëm dhe nga ngjyrat e sigurta me bazë uji.

Karakteristikat:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Dimensionet e përafërta të paketimit: 21 x 12 x 2 cm
  • Materiali: Druri

2,975 L 3,500 L

2 stok

Puzzle aktiviteti | Përziejini dhe përputheni 6 pjesët e kësaj lodre të parë enigmash, të kompletuara me tabaka prej druri, një flutur, një bletë dhe një shami. E bërë nga druri i qëndrueshëm dhe nga ngjyrat e sigurta me bazë uji.

Karakteristikat:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Dimensionet e përafërta të paketimit: 21 x 12 x 2 cm
  • Materiali: Druri
SKU: 5060023420983 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close