Peshqir me kapuç lepurushi

Wooly Organic
Availability:

2 stok


Peshqir i butë me pambuk organik për ta mbajtur fëmijën ngrohtë pas larjes. Tejet funksional dhe me një dizajn shumë të këndshëm, me lepurushin veshgjatë në kapuç. Peshqiri është i përshtatshëm edhe për të porsalindurit, madje mund të jetë edhe një dhuratë e veçantë.

Karakteristikat:

 • Peshqir banjoje me kapuç
 • Krijuar nga materiale ekologjike
 • Mban ngrohtë vogëlushët pas çdo larjeje
 • I përshtatshëm edhe për të porsalindurit
 • Ide e veçantë për dhuratë

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 100% pambuk organik
 • Madhësia: 75 x 75 cm
 • Mund të lahet në lavatriçe në 40 ° C

6,300 L

2 stok

Peshqir i butë me pambuk organik për ta mbajtur fëmijën ngrohtë pas larjes. Tejet funksional dhe me një dizajn shumë të këndshëm, me lepurushin veshgjatë në kapuç. Peshqiri është i përshtatshëm edhe për të porsalindurit, madje mund të jetë edhe një dhuratë e veçantë.

Karakteristikat:

 • Peshqir banjoje me kapuç
 • Krijuar nga materiale ekologjike
 • Mban ngrohtë vogëlushët pas çdo larjeje
 • I përshtatshëm edhe për të porsalindurit
 • Ide e veçantë për dhuratë

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 100% pambuk organik
 • Madhësia: 75 x 75 cm
 • Mund të lahet në lavatriçe në 40 ° C
SKU: 4751020830172 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close