Sold out!
, ,

Peshqir me kapuç- Mrs. Rabbit (75×75 cm)

Trixie
Availability:

S’ka stok


Peshqir me kapuç- Mrs. Rabbit do ti mbajë fëmijët tuaj shumë ngrohtë duke iu ofruar edhe butësi maksimale. Falë edhe materialit përbërës 100% pambuk, ai nuk irriton lëkurën e fëmijëve, madje edhe ato më delikate.  Kapuçi u mundëson që fëmija të mbështillet plotësisht.

Karakteristikat:

  • Ofron ngrohtësi dhe butësi maksimale
  • Është e bërë nga 100% material pambuku
  • Nuk irriton lëkurën, madhe edhe ato më delikatet
  • Lahet në proces 30 gradë dhe duhet ta hekurosni me kujdes

Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 75 x 75 cm

5,300 L

Sold out!

Peshqir me kapuç- Mrs. Rabbit do ti mbajë fëmijët tuaj shumë ngrohtë duke iu ofruar edhe butësi maksimale. Falë edhe materialit përbërës 100% pambuk, ai nuk irriton lëkurën e fëmijëve, madje edhe ato më delikate.  Kapuçi u mundëson që fëmija të mbështillet plotësisht.

Karakteristikat:

  • Ofron ngrohtësi dhe butësi maksimale
  • Është e bërë nga 100% material pambuku
  • Nuk irriton lëkurën, madhe edhe ato më delikatet
  • Lahet në proces 30 gradë dhe duhet ta hekurosni me kujdes

Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 75 x 75 cm
Marka

Përmasa

75 x 75 cm

Materiali

100%  Pambuk Organik

SHPORTA NË BEE

close