,

Pishtari i xhepit

Moulin Roty
Availability:

7 stok


Pishtari i xhepit me gjashtë copa plastike të ilustruara, të cilat projektojnë hijet e tyre në mur (pyll, dragua, magjistare, ujku, princeshë dhe kalorës) – përdorini për të treguar histori para se të vogëlushët tuaj të flenë natën.

Karakteristikat:

  • Mosha +18 muajsh
  • Materiali plastikë

1,900 L

7 stok

Pishtari i xhepit me gjashtë copa plastike të ilustruara, të cilat projektojnë hijet e tyre në mur (pyll, dragua, magjistare, ujku, princeshë dhe kalorës) – përdorini për të treguar histori para se të vogëlushët tuaj të flenë natën.

Karakteristikat:

  • Mosha +18 muajsh
  • Materiali plastikë
SKU: 3575677110491 Kategori: , Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close