Pupa

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Pupa bukuroshe të kokës së miut të bëra prej kadifeje që përmbajnë një fjongo me shkëlqim dhe veshë pëlhure pambuku. Dhuratë ideale për një lindje.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 11 cm.
  • Në pambuk dhe poliester.
  • Madhësia 0-6 muajsh

4,400 L

1 stok

SHPORTA NË BEE

close