Pupa

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Pupa me kokë elefanti me kadife të lezetshme koralesh të butë, dhe të bëra prej pambuku të peshqve të vegjël.

Karakteristikat:

  • Mosha: 0-6 muajsh
  • Materiali: pambuk dhe poliester.

3,700 L

1 stok

SHPORTA NË BEE

close