Pupa

Moulin Roty
Availability:

4 stok


Pupa të bukura me kokën e luanit, të gjitha në kadife të errët me tone ngjyre të verdha, okri, shafrani dhe me një printim pambuku dhe triko me shirita.

Karakteristikat:

  • Mosha: 0-6 muajsh
  • Materiali: pambuk dhe poliester.

4,600 L

4 stok

SHPORTA NË BEE

close