Pupa

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Pupa të bukura të mbushura me kadife rozë për t’i mbajtur ngrohte këmbët e vogla të vogëlushëve tuaj. Dhuratë ideale për një vajzë të vogël.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 11 cm.
  • Materiali: pambuk dhe poliester.
  • Mosha 0-6 muajshe.

4,200 L

1 stok

SHPORTA NË BEE

close