Pupa

Moulin Roty
Availability:

2 stok


Pupa të buta dhe të lezetshme, të cilat janë gjithashtu komode dhe përmbajnë një mi të bukur me veshë të verdhë.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 10cm.
  • Në pambuk dhe elastan.
  • Lajeni në 30 gradë.
  • Mosha 0-6 muajsh.

4,400 L

2 stok

SHPORTA NË BEE

close