Pupa

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Pupa bukuroshe me kokë bufi, të bëra prej kadifeje, me një çorap me majë me shirita. Dhuratë e ideale për një djalë të vogël.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 11 cm.
  • Në pambuk dhe poliester.
  • Madhësia 0-6 muajsh.

4,400 L

1 stok

SHPORTA NË BEE

close