,

Pushali modeli- Lepuri Nin Nin

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Njihuni me lepurin Nin-Nin! Ky lepurush simpatik ka një trup prej pambuku, në formë katrore të sheshtë me ngjyrë gri në njërën anë, me ngjyrë të verdhë dhe në qendër të saj ka një nyje për të bashkëlidhur biberonin. Nin-Nin në kokë ka një kapele me vija e cila i mbulon veshët e tij të gjatë, gjithashtu ka dhe faqet e këndshme në rozë të ndritshme. Ai do jetë një shoqëri shumë e mirë për të vegjëlit tuaj.

Karakteristikat:

 • Shoqërues perfekt për vogëlushët
 • Lepurush simpaktik prej pambuku dhe me ngjyra të këndshme

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +0 muajsh
 • Përmasat:  24 x 24 cm
 • Lahet në lavatriҫe në 30 OC, proҫes delikat, pa tharje
 • Materiali: pambuk dhe akrilik

5,500 L

1 stok

Njihuni me lepurin Nin-Nin! Ky lepurush simpatik ka një trup prej pambuku, në formë katrore të sheshtë me ngjyrë gri në njërën anë, me ngjyrë të verdhë dhe në qendër të saj ka një nyje për të bashkëlidhur biberonin. Nin-Nin në kokë ka një kapele me vija e cila i mbulon veshët e tij të gjatë, gjithashtu ka dhe faqet e këndshme në rozë të ndritshme. Ai do jetë një shoqëri shumë e mirë për të vegjëlit tuaj.

Karakteristikat:

 • Shoqërues perfekt për vogëlushët
 • Lepurush simpaktik prej pambuku dhe me ngjyra të këndshme

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +0 muajsh
 • Përmasat:  24 x 24 cm
 • Lahet në lavatriҫe në 30 OC, proҫes delikat, pa tharje
 • Materiali: pambuk dhe akrilik
Marka

Mosha

+0 muajsh

SHPORTA NË BEE

close