, ,

Bluze me mëngë të gjata

The bonnie mob
Availability:

1 stok


Triko me mëngë të gjata e bërë 100% prej Pambukut Organik të certifikuar nga GOTS

E bërë nga pëlhura e butë prej pambuku organik, kjo triko me mëngë të gjata, dhe me një dizajn plot ngjyra, është veshja e përsosur për vogëlushët tuaj. Në një bazë bezhë dhe me yje kozmikë shumëngjyrësh, trikoja do të adhurohet nga të vegjlit. Pjesa e butë e brendshme e bën atë më komode për dimër për të dhënë një ndjenjë vërtet të rehatshme ndaj lëkurës delikate, kështu që vogëlushët tuaj do të jenë shumë komod kur e veshin. Trashësia e saj nuk është e madhe, kësisoj ajo mund të vishet lehtësisht edhe në stinët e tjera.

Karakteristikat:

 • E bërë 100% prej Pambukut Organik të certifikuar nga GOTS
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Pambuku organik është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
 • Mund ta kombinoni me kapuçë dhe batanije që kthehen edhe në një ide dhurate të përkryer
 • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale

Të dhëna teknike:

 • Materiali: Pambuk organik

5,400 L

Pastroje zgjedhjen

Triko me mëngë të gjata e bërë 100% prej Pambukut Organik të certifikuar nga GOTS

E bërë nga pëlhura e butë prej pambuku organik, kjo triko me mëngë të gjata, dhe me një dizajn plot ngjyra, është veshja e përsosur për vogëlushët tuaj. Në një bazë bezhë dhe me yje kozmikë shumëngjyrësh, trikoja do të adhurohet nga të vegjlit. Pjesa e butë e brendshme e bën atë më komode për dimër për të dhënë një ndjenjë vërtet të rehatshme ndaj lëkurës delikate, kështu që vogëlushët tuaj do të jenë shumë komod kur e veshin. Trashësia e saj nuk është e madhe, kësisoj ajo mund të vishet lehtësisht edhe në stinët e tjera.

Karakteristikat:

 • E bërë 100% prej Pambukut Organik të certifikuar nga GOTS
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Pambuku organik është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
 • Mund ta kombinoni me kapuçë dhe batanije që kthehen edhe në një ide dhurate të përkryer
 • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale

Të dhëna teknike:

 • Materiali: Pambuk organik
Marka

Certifikime

Certifikuar nga GOTS

Materiali

100%  Pambuk Organik

Mosha

2-3 vjeç, 3- 4 vjeç, 4-5 vjeç

Ngjyra

Bezhë

SHPORTA NË BEE

close