Set Akullore

Melissa & Doug
Availability:

3 stok


Set Akullore | Kutia e akullores me katër kupa të ndryshme dhe dy kausha është një ide perfekte për ta mbajtur të zënë vogëlushin tuaj. Me lugët magnetike ju mund të vendosni kupat e akullores në kaushin përkatës sipas dëshirës. Për një fëmijë, ndoshta e vetmja gjë më e shijshme se një ëmbëlsirë është akullorja.

6,400 L

3 stok

Set Akullore | Kutia e akullores me katër kupa të ndryshme dhe dy kausha është një ide perfekte për ta mbajtur të zënë vogëlushin tuaj. Me lugët magnetike ju mund të vendosni kupat e akullores në kaushin përkatës sipas dëshirës. Për një fëmijë, ndoshta e vetmja gjë më e shijshme se një ëmbëlsirë është akullorja.

SKU: 772140874 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close