,

Set çarçafësh për krevatin Stokke

Stokke
Availability:

2 stok


Set liri cilësor prej pellushi të Stokke me këllëf dysheku dhe jastëku. Mund të përdoren me krevatin Stokke si dhe me krevatë të tjerë. Butësia dhe rehatia do rrethojnë vogëlushët tuaj duke i mundësuar të bëjnë një gjumë të qetë dhe të rehatshëm.

Karakteristikat kryesore:

  • Materiali: 100% pambuk
  • Përmasat: 100 x 140 cm
  • Komplet i përshtatshëm për krevatin për fëmijë nga 0-3 vjeç

8,800 L

Pastroje zgjedhjen

Set liri cilësor prej pellushi të Stokke me këllëf dysheku dhe jastëku. Mund të përdoren me krevatin Stokke si dhe me krevatë të tjerë. Butësia dhe rehatia do rrethojnë vogëlushët tuaj duke i mundësuar të bëjnë një gjumë të qetë dhe të rehatshëm.

Karakteristikat kryesore:

  • Materiali: 100% pambuk
  • Përmasat: 100 x 140 cm
  • Komplet i përshtatshëm për krevatin për fëmijë nga 0-3 vjeç
Marka

Ngjyra

Bezhë, Rozë

SHPORTA NË BEE

close