Set pizhama

Baby Mori
Availability:

1 stok


Set pizhama me vija të kuqe janë dizajnuar me qëndrueshmëri dhe praktike. Punuar me dorë nga bambuja super e butë dhe pambuku organik, në mënyrë që vogëlushja juaj të jetë e rehatshme gjatë gjithë ditës dhe gjatë gjithë natës. Me mëngë të gjata janë ideale për të qëndruar në shtëpi ose jashtë dhe gjithashtu e përkryer për zvarritje duke luajtur dhe gjumë.

Karakteristikat:

 • Kundra alergjive.
 • Xhep në anën e pasme.
 • Me mëngë të gjata.
 • Prodhuar nga 70% bambu dhe 30% pambuk organik.
 • Elastike për qasje të lehtë dhe liri për të lëvizur.
 • Lahet në lavatriëe 30 gradë për të mbajtur pëlhurën të butë.

6,900 L7,900 L

Pastroje zgjedhjen

Set pizhama me vija të kuqe janë dizajnuar me qëndrueshmëri dhe praktike. Punuar me dorë nga bambuja super e butë dhe pambuku organik, në mënyrë që vogëlushja juaj të jetë e rehatshme gjatë gjithë ditës dhe gjatë gjithë natës. Me mëngë të gjata janë ideale për të qëndruar në shtëpi ose jashtë dhe gjithashtu e përkryer për zvarritje duke luajtur dhe gjumë.

Karakteristikat:

 • Kundra alergjive.
 • Xhep në anën e pasme.
 • Me mëngë të gjata.
 • Prodhuar nga 70% bambu dhe 30% pambuk organik.
 • Elastike për qasje të lehtë dhe liri për të lëvizur.
 • Lahet në lavatriëe 30 gradë për të mbajtur pëlhurën të butë.
Marka

Mosha

Nga 3 deri në 6 muaj, Nga 9 deri në 12 muaj

SHPORTA NË BEE

close