, , ,

Set trupore për foshnje (2 copë)

Petit Bateau
Availability:

1 stok


Set trupore për foshnje, 2 copë,  me mëngë të shkurtra dhe të kryqëzuara, të cilat vijnë me ngjyrë të bardhë. Janë të bëra 100% nga pambuku organik dhe janë certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe mos irritim të lëkurës, edhe për ato më delikate. Seti është perfekt për tu përdorur gjatë periudhës me temperatura të ngrohta.

Karakteristikat:

 • Me material 100%  pambuk organik
 • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
 • Set trupore me 2 copë, me ngjyrë të bardhë
 • Produktet janë të certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

Të dhëna teknike:

 • Mosha e përshtatshme: 6 muajsh
 • Materiali: 100% pambuk organik
 • Cikli i larjes në 40 °c

2,800 L

Pastroje zgjedhjen

Set trupore për foshnje, 2 copë,  me mëngë të shkurtra dhe të kryqëzuara, të cilat vijnë me ngjyrë të bardhë. Janë të bëra 100% nga pambuku organik dhe janë certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe mos irritim të lëkurës, edhe për ato më delikate. Seti është perfekt për tu përdorur gjatë periudhës me temperatura të ngrohta.

Karakteristikat:

 • Me material 100%  pambuk organik
 • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
 • Set trupore me 2 copë, me ngjyrë të bardhë
 • Produktet janë të certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

Të dhëna teknike:

 • Mosha e përshtatshme: 6 muajsh
 • Materiali: 100% pambuk organik
 • Cikli i larjes në 40 °c
SKU: N/A Kategori: , , , Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

Mosha

6 muajsh

Materiali

100%  Pambuk Organik

Certifikime

Standardi OEKO-TEX® 100

Gjinia

Uniseks

SHPORTA NË BEE

close