-30% Sold out!
, , ,

Set trupore për vogëlushë (3 copë)

Petit Bateau
Availability:

S’ka stok


Set trupore për vogëlushë,  3 copë,  me mëngë të gjata, i cili  vjen me ngjyra dhe dizenjo të ndryshme. Produktet, janë të bëra 100% nga pambuku dhe janë certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe mos irritim të lëkurës, edhe për ato më delikate.

Karakteristikat:

 • Me material 100%  pambuk
 • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
 • Seti vjen me 3 trupore me ngjyra dhe dizenjo të ndryshme
 • Produktet janë të certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

Të dhëna teknike:

 • Mosha e përshtatshme: 12 muajsh
 • Materiali: 100% pambuk
 • Cikli i larjes në 40 °c

3,430 L 4,900 L

Pastroje zgjedhjen

Set trupore për vogëlushë,  3 copë,  me mëngë të gjata, i cili  vjen me ngjyra dhe dizenjo të ndryshme. Produktet, janë të bëra 100% nga pambuku dhe janë certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe mos irritim të lëkurës, edhe për ato më delikate.

Karakteristikat:

 • Me material 100%  pambuk
 • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
 • Seti vjen me 3 trupore me ngjyra dhe dizenjo të ndryshme
 • Produktet janë të certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

Të dhëna teknike:

 • Mosha e përshtatshme: 12 muajsh
 • Materiali: 100% pambuk
 • Cikli i larjes në 40 °c
SKU: N/A Kategori: , , , Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

Mosha

12 muajsh

Materiali

100% Pambuk

Certifikime

Standardi OEKO-TEX® 100

Gjinia

Uniseks

SHPORTA NË BEE

close