-30% Sold out!
, , ,

Set trupore për vogëlushë (5 copë)

Petit Bateau
Availability:

S’ka stok


Set trupore për vogëlushë,  5 copë,  me mëngë të gjata, i cili  vjen me ngjyra dhe dizajne të ndryshme që do adhurohen nga vogëlushët. Produktet, janë të bëra 100% nga pambuku dhe janë certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe mos irritim të lëkurës, edhe për ato më delikate. Ky set me trupore është perfekt për vogëlushët deri në 1 vjeç pasiqë kanë hapje të gjërë tek pjesa e qafës dhe ndërrohen me shumë lehtësi pa sforcuar vogëlushët.

Karakteristikat:

 • Me material 100%  pambuk
 • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
 • Seti vjen me 5 trupore me me ngjyra dhe dizajne të ndryshme
 • Përshtatet perfekt për vogëlushët e moshave deri në 1 vjeç pasiqë kanë hapje të gjërë tek pjesa e qafës
 • Produktet janë të certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

Të dhëna teknike:

 • Mosha e përshtatshme: 12 muajsh
 • Materiali: 100% pambuk
 • Cikli i larjes në 40 °c

4,620 L 6,600 L

Pastroje zgjedhjen

Set trupore për vogëlushë,  5 copë,  me mëngë të gjata, i cili  vjen me ngjyra dhe dizajne të ndryshme që do adhurohen nga vogëlushët. Produktet, janë të bëra 100% nga pambuku dhe janë certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100, duke garantuar butësi dhe mos irritim të lëkurës, edhe për ato më delikate. Ky set me trupore është perfekt për vogëlushët deri në 1 vjeç pasiqë kanë hapje të gjërë tek pjesa e qafës dhe ndërrohen me shumë lehtësi pa sforcuar vogëlushët.

Karakteristikat:

 • Me material 100%  pambuk
 • Janë të buta dhe nuk irritojnë lëkurën e vogëlushëve
 • Seti vjen me 5 trupore me me ngjyra dhe dizajne të ndryshme
 • Përshtatet perfekt për vogëlushët e moshave deri në 1 vjeç pasiqë kanë hapje të gjërë tek pjesa e qafës
 • Produktet janë të certifikuar me Standardin OEKO-TEX® 100

Të dhëna teknike:

 • Mosha e përshtatshme: 12 muajsh
 • Materiali: 100% pambuk
 • Cikli i larjes në 40 °c
SKU: N/A Kategori: , , , Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

Mosha

12 muajsh

Materiali

100% Pambuk

Certifikime

Standardi OEKO-TEX® 100

Gjinia

Uniseks

SHPORTA NË BEE

close