,

Set Zana e luleve

Melissa & Doug
Availability:

4 stok


Set Zana e luleve, shijoni transformimin magjik në një zanë lulesh të lezetshme, sa herë që fëmija juaj vesh këtë kostum. Veshja marramendëse përfshin një fustan, lule dhe flutura, dhe petale. Krahët e zanave të shndritshëme dhe te lëvizshme dhe një shkop me gurë me shkëlqim kompleton setin!

6,600 L

4 stok

Set Zana e luleve, shijoni transformimin magjik në një zanë lulesh të lezetshme, sa herë që fëmija juaj vesh këtë kostum. Veshja marramendëse përfshin një fustan, lule dhe flutura, dhe petale. Krahët e zanave të shndritshëme dhe te lëvizshme dhe një shkop me gurë me shkëlqim kompleton setin!

Marka

SHPORTA NË BEE

close