, , ,

Seti i automjeteve (2 copë)

Sophie La Girafe
Availability:

2 stok


Seti i automjeteve është perfekte për fëmijët tuaj për ti mbushur pasditet plot argëtim. Seti përmban  dy automjete që mbajnë imazhin e Sophie la Girafe, një makinë garash dhe një taksi. Makinat janë të lehta për tu kapur falë madhësive perfekte për duart e fëmijëve.

2,200 L

2 stok

SHPORTA NË BEE

close