,

Shall për vogëlushë- Dhelpra

Wooly Organic
Availability:

6 stok


Shall për vogëlushë me formën e dhelpre dhe me ngjyrë të ndezur portokalli. Ky shall i bërë nga pambuku organik do ti mbajë ngrohtë vogëlushët tuaj, por pa krijuar djersitje. Butësia e tij nuk irriton lëkurën, madje edhe ato më të ndjeshmet.

Karakteristikat:

  • Shall për vogëlushë
  • Ofron ngrotësi dhe butësi
  • Nuk krijon djersitje falë materialit që ajroset
  • I bërë nga pambuku organik

3,900 L

6 stok

Shall për vogëlushë me formën e dhelpre dhe me ngjyrë të ndezur portokalli. Ky shall i bërë nga pambuku organik do ti mbajë ngrohtë vogëlushët tuaj, por pa krijuar djersitje. Butësia e tij nuk irriton lëkurën, madje edhe ato më të ndjeshmet.

Karakteristikat:

  • Shall për vogëlushë
  • Ofron ngrotësi dhe butësi
  • Nuk krijon djersitje falë materialit që ajroset
  • I bërë nga pambuku organik
SKU: 4751020832220 Kategori: , Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

Ngjyra

Portokalli

SHPORTA NË BEE

close