Sold out!

Shtëpi kukullash

EurekaKids
Availability:

S’ka stok


Shtëpi kukullash mbresëlënëse, e cila mund të transferohet! Eshtë prej druri dhe ka tre kate të shpërndara në një dhomë të gjallë, të bollshme, me një ballkon, një kuzhinë moderne, një lavaman me vaskë dhe madje një ashensor! Dekoroni gjithçka sipas dëshirës tuaj në këtë shtëpi të bukur miniaturë.

 

Karakteristikat:

 • E bërë nga druri.
 • Përfshinë 10 pjesë të mobiljeve.
 • Ka 4 zona përveç ballkonit: dhomë të gjallë, kuzhinë, banjo dhe dhoma gjumi.
 • Brendësia është zbukuruar me ilustrime karrige, tavolina, pasqyra, rafte, perde, qilima, dritare, televizion …
 • Hapësira të hapura për të luajtur të qetë.
 • Mosha: +3 vjeç

Përmasat:

 • 114cm (Lartësia) x 32cm (Gjerësia) x 87cm (Gjatësia)
 • Kutia: 90 cm x 14cm x 68cm

26,800 L

Sold out!

Shtëpi kukullash mbresëlënëse, e cila mund të transferohet! Eshtë prej druri dhe ka tre kate të shpërndara në një dhomë të gjallë,  të bollshme, me një ballkon, një kuzhinë moderne, një lavaman me vaskë dhe madje një ashensor! Dekoroni gjithçka sipas dëshirës tuaj në këtë shtëpi të bukur miniaturë.

 

Karakteristikat:

 • E bërë nga druri.
 • Përfshinë 10 pjesë të mobiljeve.
 • Ka 4 zona përveç ballkonit: dhomë të gjallë, kuzhinë, banjo dhe dhoma gjumi.
 • Brendësia është zbukuruar me ilustrime karrige, tavolina, pasqyra, rafte, perde, qilima, dritare, televizion …
 • Hapësira të hapura për të luajtur të qetë.
 • Mosha: +3 vjeç

Përmasat:

 • 114cm (Lartësia) x 32cm (Gjerësia) x 87cm (Gjatësia)
 • Kutia: 90 cm x 14cm x 68cm
SKU: 8435404810412 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

Mosha

+3 vjeç

SHPORTA NË BEE

close