Shtëpi kukullash

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Shtëpi kukullash | Kjo shtëpi kukullash e mrekullueshme prej druri përfshin një papafingo të vogël, një banjë, lavaman dhe tualet, një dhomë gjumi të madhe me tre shtretër përmes të cilave mund të arrini një tarracë të bukur dhe të zbrisni nga shkallët për të shkuar të luani në kopsht.

Ekziston edhe një kuzhinë e bukur e pajisur me një tavolinë, stola dhe një sobë dhe në fund një dhomë të bukur që jetojnë me një kolltuk dhe një sobë druri për tu ngrohur gjatë dimrit. Fëmija juaj mund të rregullojë dhomat ashtu siç dëshiron dhe me shumë histori! Kjo shtëpi e bukur mund të kompletohet nga personazhet e La Grande Famille. Një dhuratë që me siguri do tu pëlqejë dhe për vite me rradhë!

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 41x7x53 cm.
  • Materialet: kompensatë.
  • Mosha 3+ vjeç

21,500 L

1 stok

Shtëpi kukullash | Kjo shtëpi kukullash e mrekullueshme prej druri përfshin një papafingo të vogël, një banjë, lavaman dhe tualet, një dhomë gjumi të madhe me tre shtretër përmes të cilave mund të arrini një tarracë të bukur dhe të zbrisni nga shkallët për të shkuar të luani në kopsht.

Ekziston edhe një kuzhinë e bukur e pajisur me një tavolinë, stola dhe një sobë dhe në fund një dhomë të bukur që jetojnë me një kolltuk dhe një sobë druri për tu ngrohur gjatë dimrit. Fëmija juaj mund të rregullojë dhomat ashtu siç dëshiron dhe me shumë histori! Kjo shtëpi e bukur mund të kompletohet nga personazhet e La Grande Famille. Një dhuratë që me siguri do tu pëlqejë dhe për vite me rradhë!

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 41x7x53 cm.
  • Materialet: kompensatë.
  • Mosha 3+ vjeç
SKU: 3575676324202 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close