,

Sleeping Bag- Grain Rose

Trixie
Availability:

1 stok


Sleeping Bag, çanta e gjumit, Grain Rose është një nga çantat e gjumit më të mira, që i mban vogëlushët tuaj komodë dhe ngrohtë.  I vogli juaj e ka të pamundur heqjen e batanijes me këmbë, pasi ajo vishet mbi pizhamet dhe zinxhiri që hapet në pjesën fundore e bën më të lehtë ndrrimin  gjatë gjumit. Përbërja e jashtme është prej pëlhure 100% pambuku organik, ndërsa nga brenda 100% poliestër, e bën super të butë dhe qëndron e tillë pas çdo larje në lavatriҫe.

Karakteristikat:

 • Perfekt për muajt e parë
 • I bërë nga materiali 100% nga pambuku organik
 • Zinxhir për hapje, për të krijuar lehtësi hapje për ndrimin e fëmijës gjatë kohës që është në gjumë
 • Larje në proces delikat në 30 gradë
 • Mund të përdoret hekur për hekurosje

Të dhënat teknike:

 • E përshtatshme për fëmijët me gjatësi: 80 cm
 • Ngjyra: Rozë
 • Mosha: 18 muajsh

9,800 L

Pastroje zgjedhjen

Sleeping Bag, çanta e gjumit, Grain Rose është një nga çantat e gjumit më të mira, që i mban vogëlushët tuaj komodë dhe ngrohtë.  I vogli juaj e ka të pamundur heqjen e batanijes me këmbë, pasi ajo vishet mbi pizhamet dhe zinxhiri që hapet në pjesën fundore e bën më të lehtë ndrrimin  gjatë gjumit. Përbërja e jashtme është prej pëlhure 100% pambuku organik, ndërsa nga brenda 100% poliestër, e bën super të butë dhe qëndron e tillë pas çdo larje në lavatriҫe.

Karakteristikat:

 • Perfekt për muajt e parë
 • I bërë nga materiali 100% nga pambuku organik
 • Zinxhir për hapje, për të krijuar lehtësi hapje për ndrimin e fëmijës gjatë kohës që është në gjumë
 • Larje në proces delikat në 30 gradë
 • Mund të përdoret hekur për hekurosje

Të dhënat teknike:

 • E përshtatshme për fëmijët me gjatësi: 80 cm
 • Ngjyra: Rozë
 • Mosha: 18 muajsh
Marka

Mosha

18 muajsh

Ngjyra

Rozë

Materiali

100%  Pambuk Organik

SHPORTA NË BEE

close