, , ,

Snood me thurje

Petit Bateau
Availability:

1 stok


Vogëlushët do të ndjejnë ngrohtësinë dhe butësinë maksimale, gjatë ditëve të dimrit, falë këtij shalli. Materiali përbërës është me thurje dhe i përbërë nga 50% Akrilik 50% Pambuk 100% Poliester.

Karakteristikat:

  • I bërë me material 50% Akrilik 50% Pambuk 100% Poliester
  • Mban ngrohtë vogëlushët gjatë ditëve të ftohta

Këshilla:

  • Nuk duhet ta hekurosni
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues

5,300 L

1 stok

Vogëlushët do të ndjejnë ngrohtësinë dhe butësinë maksimale, gjatë ditëve të dimrit, falë këtij shalli. Materiali përbërës është me thurje dhe i përbërë nga 50% Akrilik 50% Pambuk 100% Poliester.

Karakteristikat:

  • I bërë me material 50% Akrilik 50% Pambuk 100% Poliester
  • Mban ngrohtë vogëlushët gjatë ditëve të ftohta

Këshilla:

  • Nuk duhet ta hekurosni
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
Marka

Ngjyra

Rozë

SHPORTA NË BEE

close