Sobë prej druri rozë

Moulin Roty
Availability:

3 stok


Sobë prej druri rozë | Sobë druri e pikturuar me një pamje retro dhe autentike me pllaka metalike. Një furrë për të gatuar si të rriturit! Vajzat e vogla do të jenë të lumtur që mund të ziejnë pjatat e shijshme të vogla për kukullat e tyre.

Karakteristikat:

  • Përmasat: 36 x 27 x 43 cm
  • Ngjyra rozë
  • Materiali prej druri
  • Mosha +3 vjeç

32,900 L

3 stok

Sobë prej druri rozë | Sobë druri e pikturuar me një pamje retro dhe autentike me pllaka metalike. Një furrë për të gatuar si të rriturit! Vajzat e vogla do të jenë të lumtur që mund të ziejnë pjatat e shijshme të vogla për kukullat e tyre.

Karakteristikat:

  • Përmasat: 36 x  27 x  43 cm
  • Ngjyra rozë
  • Materiali prej druri
  • Mosha +3 vjeç
SKU: 3575677209249 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close