, ,

Stokke® Sleepi™ Bumper- White

Stokke
Availability:

1 stok


Stokke® Sleepi™ Bumper ju mundëson vogëlushëve një ambient më të rehatshëm gjatë gjumit dhe kohës së ndenjes në krevatet Stokke. I gjithë perimetri i krevatit me pjesën e drunjtë kthehet direkt në një pjesë të butë falë Stokke® Sleepi™ Bumper. Gjithashtu  përshtatet në mënyrë thuajse perfekte me formën ovale të krevatit. I bërë prej pambuku organik dhe i aprovuar nga OEKO- TEX.

Karakteristikat:

 • Bërë për t’iu përshtatur krevatit ovale të Sleepi në mënyrë perfekte
 • E butë dhe mbrojtëse rreth shinave të krevatit prej druri
 • Vendoset dhe hiqet me lehtësi
 • Cilësi e aprovuar nga Oeko-Tex Standard 100, klasi 1
 • Mund të lahet në makinë larëse në temperaturë 40 °

Të dhënat teknike:

 • Pesha: 0.46 kg
 • Përmasat: 317 x 27 cm

10,100 L

1 stok

Stokke® Sleepi™ Bumper ju mundëson vogëlushëve një ambient më të rehatshëm gjatë gjumit dhe kohës së ndenjes në krevatet Stokke. I gjithë perimetri i krevatit me pjesën e drunjtë kthehet direkt në një pjesë të butë falë Stokke® Sleepi™ Bumper. Gjithashtu  përshtatet në mënyrë thuajse perfekte me formën ovale të krevatit. I bërë prej pambuku organik dhe i aprovuar nga OEKO- TEX.

Karakteristikat:

 • Bërë për t’iu përshtatur krevatit ovale të Sleepi në mënyrë perfekte
 • E butë dhe mbrojtëse rreth shinave të krevatit prej druri
 • Vendoset dhe hiqet me lehtësi
 • Cilësi e aprovuar nga Oeko-Tex Standard 100, klasi 1
 • Mund të lahet në makinë larëse në temperaturë 40 °

Të dhënat teknike:

 • Pesha: 0.46 kg
 • Përmasat: 317 x 27 cm

 

Peshë 13.4 kg
Përmasa 101 × 56 × 131 cm
Marka

SHPORTA NË BEE

close