, ,

Stokke® Sleepi™ Junior Extension- White

Stokke
Availability:

1 stok


Vogëlushi juaj nuk mund të qëndrojë i vogël përgjithmonë, prandaj Stokke® Sleepi™ Junior Extension është zgjedhja ideale. Shndërrojeni Stokke® Sleepi -n tuaj në një Shtrat Junior me Shtesën Stokke® Sleepi Junior. Me këtë shtesë, krevati aktual mund të përdoret si divan, si zonë loje, si dhe krevat për një fëmijë më të rritur.  I përshtatshëm për fëmijët deri në 10 vjeç.

Çfarë e bën të vyer:

 • Transformon Stokke® Sleepi ™ tuaj në një Shtrat Junior për fëmijën tuaj në rritje
 • I përshtatshëm për fëmijët deri në 10 vjeç
 • Zgjat shtratin në 172 cm
 • Bërë nga druri i ahut
 • Dyshek shkumë PU rezistent ndaj presionit, hipoallergjik me kapak të lëvizshëm që shitet veçmas

Të dhënat teknike:

 • Pesha: 5.56 kg

31,800 L

1 stok

Vogëlushi juaj nuk mund të qëndrojë i vogël përgjithmonë, prandaj Stokke® Sleepi™ Junior Extension është zgjedhja ideale. Shndërrojeni Stokke® Sleepi -n tuaj në një Shtrat Junior me Shtesën Stokke® Sleepi Junior. Me këtë shtesë, krevati aktual mund të përdoret si divan, si zonë loje, si dhe krevat për një fëmijë më të rritur.  I përshtatshëm për fëmijët deri në 10 vjeç.

Çfarë e bën të vyer:

 • Transformon Stokke® Sleepi ™ tuaj në një Shtrat Junior për fëmijën tuaj në rritje
 • I përshtatshëm për fëmijët deri në 10 vjeç
 • Zgjat shtratin në 172 cm
 • Bërë nga druri i ahut
 • Dyshek shkumë PU rezistent ndaj presionit, hipoallergjik me kapak të lëvizshëm që shitet veçmas

Të dhënat teknike:

 • Pesha: 5.56 kg

 

SKU: 7040351046053 Kategori: , , Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Peshë 13.4 kg
Përmasa 101 × 56 × 131 cm
Marka

SHPORTA NË BEE

close