Struci Petunia

Moulin Roty
Availability:

2 stok


Struci Petunia është jashtëzakonisht i bukur. Ulet me shumë hijeshi me një bark të fortë dhe me krahë të bërë prej pëlhure prej pelushi shumë të butë. Mban një rrjetë të ndritshme, rreth qafës, ka një tufë të butë të flokëve të verdhë dhe këmbë të purpurta prej ari. Një shoqërues i mrekullueshëm për vogëlushin tuaj.

Çfarë duhet të dini:

  • Madhësia 45cm
  • Materiale: pambuku, poliester, elastan, poliamid, akrilik
  • I pershtatshem nga +12 muajsh
  • Udhëzime: lahet në 30 ° C në ciklin e leshit

7,000 L

2 stok

Struci Petunia është jashtëzakonisht i bukur. Ulet me shumë hijeshi me një bark të fortë dhe me krahë të bërë prej pëlhure prej pelushi shumë të butë. Mban një rrjetë të ndritshme, rreth qafës, ka një tufë të butë të flokëve të verdhë dhe këmbë të purpurta prej ari. Një shoqërues i mrekullueshëm për vogëlushin tuaj.

Çfarë duhet të dini:

  • Madhësia 45cm
  • Materiale: pambuku, poliester, elastan, poliamid, akrilik
  • I pershtatshem nga +12 muajsh
  • Udhëzime: lahet në 30 ° C në ciklin e leshit
SKU: 3575676427026 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close