Struci

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Struci, një mik i ri për të luajtur, mallkuar, për të shkuar me aventura dhe për të dekoruar dhomën. Ky është një struc i vogël i bërë nga kadife dhe lesh të butë.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 26 cm
  • Materialet: pambuku
  • I pershtatshem nga 10 muaj

4,700 L

1 stok

SHPORTA NË BEE

close