Topi i Krishtlindjeve

Moulin Roty
Availability:

8 stok


Topi i Krishtlindjeve i verdhë, metalik, me ilustrime delikate, plot detaje dhe poezi nga Camille Jourdy që përfaqësojnë Sylvain lepurin me dekorimin e tij të Krishtëlindjes në krahët e tij të rrethuar nga të gjithë miqtë e tij nga pylli.

Karakteritikat:

  • Ngjyra verdhë
  • Mosha +18 muajsh
  • Përmasa 10 cm

2,100 L

8 stok

SHPORTA NË BEE

close