Topi i Krishtlindjeve

Moulin Roty
Availability:

10 stok


Topi i Krishtlindjeve i bukur rozë që shfaq yje shumëngjyrëshe dhe një miush të lezetshëm që mban një fanar. Ideale për një dekoratë magjike të Krishtëlindjes që do të kënaqet për të gjithë familjen!

Karakteritikat:

  • Ngjyra blu
  • Mosha +18 muajsh
  • Përmasa 10 cm

2,100 L

10 stok

SHPORTA NË BEE

close