Topi i Krishtlindjeve

Moulin Roty
Availability:

10 stok


Topi i Krishtlindjeve i bukur, metalik i kuq, me ilustrime delikate, plot detaje dhe poezi nga Camille Jourdy që përshkruajnë personazhet e “The Big Family” të zënë me dekorimin e pemës së Krishtlindjes nën një dush të yjeve të artë.

Karakteritikat:

  • Ngjyra kuqe
  • Mosha +18 muajsh
  • Përmasa 10 cm

2,100 L

10 stok

SHPORTA NË BEE

close