, , ,

Trupore me mëngë të gjata – Set me 2 copë nga 1 deri në 36 muajsh

Petit Bateau
Availability:

1 stok


Trupore me mëngë të gjata- Set me 2 copë për moshën nga 1 deri në 36 muajsh, me qafa praktike dhe susta mes këmbëve. Produkt i çertifikuar me Standardin 100 nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën.Ky produkt ka etiketën Oeko-Tex Standard 100. Kjo etiketë tejkalon standardet kombëtare dhe ndërkombëtare duke kryer kontrolle të rregullta për të garantuar sigurinë e secilës pjesë të veshjes (vetë fibra, ngjyrat dhe dekorimi, si dhe butonat, mbërtheckat dhe zinxhirët).

Karakteristikat:

  • Petit Bateau garanton që produktet e tij të përfunduara janë plotësisht të sigurta
  • 100% pambuk
  • Mosha: 1-36 muajsh
  • Ngjyra e bardhë

2,900 L

Pastroje zgjedhjen
Marka

Mosha

1 muajsh, 12 muajsh, 18 muajsh, 24 muajsh, 3 muajsh, 36 muajsh

SHPORTA NË BEE

close