Sold out!
, , ,

Trupore pa mëngë – Set 3 copë 3 muajsh deri në 36 muajsh

Petit Bateau
Availability:

1 stok


Trupore pa mëngë – Set 3 copë për moshën nga 3 deri në 36 muajsh. 3 trupore pa mëngë, me susta mes këmbëve dhe me motiv me vela. Produkt i çertifikuar me Standardin 100 nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën. Ky produkt ka etiketën Oeko-Tex Standard 100. Kjo etiketë tejkalon standardet kombëtare dhe ndërkombëtare duke kryer kontrolle të rregullta për të garantuar sigurinë e secilës pjesë të veshjes (vetë fibra, ngjyrat dhe dekorimi, si dhe butonat, mbërthecat dhe zinxhirët).

Karakteristikat:

  • Petit Bateau garanton që produktet e tij të përfunduara janë plotësisht të sigurta
  • 100% pambuk
  • Mosha 3-36 muajsh

3,700 L

Pastroje zgjedhjen
Marka

Mosha

12 muajsh, 18 muajsh, 24 muajsh, 3 muajsh, 36 muajsh, 6 muajsh

Masa

60 cm, 67 cm, 74 cm, 81 cm, 86 cm, 95 cm

SHPORTA NË BEE

close