, , ,

Trupore për foshnje të porsalindur djem – Set 5 copë nga 1 deri në 3 muajsh

Petit Bateau
Availability:

1 stok


Trupore për foshnje të porsalindur djem- Set 5 copë për moshen nga 1 deri në 3 muaj | Komplet i 5 truporeve për të porsalindur me mëngë të gjata dhe të thurura. Seti vjen në një kuti shumëngjyrëshe. Produkt i çertifikuar me Standardin 100% nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën. Ky produkt është bërë me pambuk organik. Petit Bateau siguron cilësinë e fillit të tij organik të pambukut duke provuar rregullisht teste me 2 laboratorë të pavarur evropianë që kontrollojnë përbërjen e saj gjenetike dhe sigurojnë që nuk ka pesticide të pranishëm.

Karakteristikat:

  • 100% pambuk
  • Mosha 1-3 muajsh

7,100 L

Pastroje zgjedhjen
Marka

Mosha

1 muajsh, 3 muajsh

Masa

54 cm, 60 cm

SHPORTA NË BEE

close