, ,

Set me 3 pjese

Petit Bateau
Availability:

1 stok


Veshje për foshnje- Set me 3 copë 1 muajsh dhe 6 muajsh, bërë prej pambuku organik, duke garantuar që produktet kanë një qasje miqësore me mjedisin. Seti përmban 1 kardigan, 1 palë tuta dhe një bluzë. Kardigani ka hapjen e mbështjelljes me një kravatë dhe qëndisje në pjesën e përparme. Ideal për një dhuratë!

Çfarë duhet të dini:

  • Produkt i çertifikuar me Standardin 100 nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën.
  • 100% pambuk
  • Mosha 1/6 muajsh
  • Përmasa 54/67 cm

7,300 L

Pastroje zgjedhjen
Marka

Mosha

1 muajsh, 6 muajsh

SHPORTA NË BEE

close