,

Set Kostumi veterinerit

Melissa & Doug
Availability:

2 stok


Kujdesi për të gjitha “kafshët shtëpiake” në shtëpi do të jetë në duar të sigurta me mjekun tuaj të vogël të kafshëve pajisur me një xhaketë blu, maskë dhe kapuc kirurgjikal që pastrohen lehtësisht.

6,600 L

2 stok

Set Kostumi veterinerit | Kujdesi për të gjitha “kafshët shtëpiake” në shtëpi do të jetë në duar të sigurta me mjekun tuaj të vogël të kafshëve pajisur me një xhaketë blu, maskë dhe kapuc kirurgjikal që pastrohen lehtësisht. Seti përfshin një stetoskop me efekte tingujsh, shiringë, termometër, maskë, kapak, fashë, personalizim të emrit të ripërdorshëm të veterinerit dhe një pacient të vogël prej pellushi të “mjekut” .

SKU: 772148504 Kategori: , Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close