30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Ndenjëse makine Cybex Pallas G i-Size – Lava Grey 51,100 L

  Sedilja e makinës Pallas G i-Size është e miratuar UN R129/03 për fëmijë nga 76 cm deri në 150 cm të gjatë, të moshës nga 15 muaj deri në afërsisht 12 vjeç (nga 9 deri në afërsisht 50 kg).

  Një ndenjëse 2 në 1 që rritet me të voglin tuaj gjatë gjithë fëmijërisë. Fëmija juaj mbrohet nga jastëku qëndror derisa të arrijë 21 kg. Pas kësaj hiqet jastëku dhe sedilja vendoset me rripin e sigurimit të automjetit, duke siguruar mbrojtje të besueshme deri në lartësinë 150 cm (afërsisht 12 vjeç). Jastëku inovativ ndihmon në zvogëlimin e rrezikut të lëndimit të qafës në rast të një përplasjeje ballore, duke tejkaluar një sistem rripash konvencional. Në një përplasje kokë më kokë, fëmija përkulet përpara në jastëk, i cili vepron njësoj si një airbag, me forcën e goditjes të shpërndarë në sipërfaqen e tij të madhe. Kjo zvogëlon tendosjen në qafën e pambrojtur dhe mbron kokën e foshnjës. Mbështetësja e kokës e patentuar shtrihet në 3 pozicione dhe parandalon që koka e fëmijës të anohet përpara gjatë gjumit. Koka e fëmijës mbetet në zonën e sigurisë së sediljes së makinës, duke ofruar siguri optimale veçanërisht në rast të një përplasjeje anësore. Pozicionet e ndryshme të shtrirjes ju ndihmojnë gjithashtu të gjeni pozicionin e përsosur për fëmijën tuaj për t’u ç’lodhur dhe pushuar. Sistemi Linear Side-Impact Protection System Plus ofron siguri të shtuar në rast të një goditje nga përplasja anësore. L.S.P. System Plus zvogëlon forcat e goditjes së një përplasjeje anësore me më shumë se 20% në krahasim me të njëjtën ndenjëse makine pa sistemin LSP. Isofix dhe Top Tether sigurojnë që sedilja e makinës të instalohet lehtësisht dhe në mënyrë të sigurtë. Isofix ju ndihmon të instaloni saktë sediljen ndërsa Top Tether ofron një ankorim shtesë për siguri dhe stabilitet më të madh. Të dy kanë tregues pamor që konfirmojnë se sedilja e makinës është e instaluar dhe e gatshme për përdorim.

  Karakteristikat:

  • Jastëku i integruar i rregullueshëm e siguron fëmijën tuaj lehtësisht, shpejt dhe me besueshmëri.
  • Hulumtimet kanë treguar se jastëkët kanë një shkallë dukshëm më të ulët të dështimit sesa sistemet e rripave të thjeshtë.
  • Përshtatja e rregullueshme e jastëkut siguron rehati të shkëlqyer për fëmijën tuaj në rritje.
  • Sistemi i ajrosjes lejon që ajri ftohës të qarkullojë nëpër sedilje, duke parandaluar  mbinxjehjen dhe duke ndihmuar në sigurimin e një temperature të rehatshme edhe në ditët e nxehta.
  • Mbështetësja e kokës e shtrirë (e patentuar) ndihmon në mbajtjen e kokës së fëmijës tuaj në një pozicion të sigurt kur ai bie në gjumë gjatë udhëtimit.
  • E veçantë sepse: pavarësisht nga mosha e fëmijës suaj, është e lehtë të shtrini ndenjësen në mënyrë që ai të flejë i qetë teksa jeni në lëvizje
  • Projektuar për mbi 10 vjet përdorim
  • Falë përdorimit të Pallas G i-Size ulen me 40% ulje në dëmtimet e qafës

  Të dhënat teknike:

  • Pesha mbajtëse: 9 – 50 kg
  • Përmasat: 40.5 x 59.5 x 81 cm
  • Mosha: Nga 15 muajsh deri në 12 vjeç

  Ka stok

 • Karrocë Libelle Hibiscus Red 32,900 L

  Libelle është karroca e re kompakte nga Cybex për udhëtime të rehatshme me makinë, tren dhe avion. Falë një prej mbylljeve më kompakte në botë, Libelle paloset në një pako gjeniale që kursen hapësirë, është e përsosur për t’u ruajtur në kabinën e avionit, nën sedilje në tren ose si bagazh dore, kudo që ju nevojitet. Me një peshë prej 5,9 kg, është karroca perfekte për t’u marrë praktikisht kudo falë lehtësisë së saj dhe përmasave të vogla. Tek karoca Libelle ju mund të instaloni të gjitha sediljet e makinës Cybex më të vlerësuara dhe të transportoni fëmijën tuaj nga makina në karrocë në kohë rekord dhe me lehtësi.

  Karakteristikat:

  • Paloset lehtësisht në një pako ultra kompakte
  • Me peshë vetëm 5,9 kg, super e lehtë, është e thjeshtë për t’u ngritur dhe mbajtur
  • Mbështetja e rregullueshme e këmbëve dhe shtrirja e plotë ndihmojnë në sigurimin e një pozicioni ideal të gjumit në karrocë
  • Kudo që të jeni, amortizimi i rrotave të përparme e bëm udhëtimin të rehatshëm dhe karrocën lehtësisht të manovrueshme
  • Mbështetja e shpinës së karrocës mund shtrihet ose të ngrihet me një dorë
  • Përdorimi: nga 6 muajsh deri në 4 vjeç (pesha maksimale 22 kg)

  E veçantë sepse:

  Është një karrocë ultra kompakte, dinamike, e gatshme për çdo gjë: nëse qëndroni në radhë, regjistroheni ose bëni një pushim përpara udhëtimit, thjesht mbani Libelle të mbyllur në këmbët tuaja.

  Përmasat dhe pesha:

  • Përmasat e hapur: 71 x 52 x 102 h cm
  • Përmasat e mbyllur: 32 x 20 x 48 h cm
  • Pesha: 5.9 kg

  Ka stok

 • Makina e policisë 2,900 L

  Argëtimi dhe loja nuk kanë fund me makinë policie lodër të sjellë nga Hape. Ky set përmban makinën e policisë, oficerin dhe një i burgosur në liri. Ndizni dritën dhe sirenën dhe dërgoni këtë makinë policie në vendngjarje! Përmban figurina të heqshme dhe një qeli të lëvizshme burgu. Përveç se argëtues, kjo makinë policie  lodër nxit zhvillimin e imagjinatës krijuese dhe shkathtëson fëmijët.

  Karakteristikat:

  • Makinë policie lodër
  • Lëshon tinguj dhe muzikë
  • Perfekte për orë argëtuese
  • Makina mund të lëvizë përpara, prapa dhe të kthehet
  • Vjen me pjesë të lëvizsshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 9.5 x 5 x 3.5 cm

  Ka stok

 • Stacioni Grand Station 15,900 L

  Të gjithë në bord! Ky set stacioni me dy nivele ju lejon të përjetoni të gjitha emocionet e një hekurudhe të madhe të qytetit. Bëjeni pasagjerin tuaj të blejë një biletë, të hipë në ashensor dhe të nxitojë për të kapur trenin e shpejtë. Përfshin regjistruesin për njoftimet e stacionit, projektorin e destinacionit dhe dritën. Seti është perfekt për orë të pafundme argëtimi me shokët tuaj. Seti vjen me detaje realiste dhe plot ngjyra.

  Karakteristikat:

  • Set stacion plot ngjyra
  • Vjen me detaje realiste
  • Mund të luhet vetëm ose në grupe
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Kuzhina Deluxe Hape 19,200 L

  Kuzhina novatore Deluxe nga Hape do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj. Aq shumë realiste me dorezat e furrës që klikojnë dhe kthehen, dyert e pajisjeve që hapen dhe një dërrasë në pjesën e përparme të frigoriferit, fëmijët do të kenë orë të pafund argëtimi duke lënë të shpalosin imagjinatën e tyre. Fëmijët, sidomos vajzat, do të kënaqen pafund duke u kthyer në rolin e mamasë, për të gatuar dhe bërë gati drekën. Mund të zgjedhin të luajnë në grupe ose vetëm. Gjithashtu kuzhina lodër Pepperpot vjen me dizajn shumë të bukur dhe ngjyra të kombinuar perfekt.

  Karakteristikat:

  • Do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj
  • Vjen me dizajn shumë të bukur dhe aksesorë realistë
  • Fëmijët do të argëtohen pafund
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 88.6 x 29.7 x 90 cm
  • 10 pjesë

  Ka stok

 • Soba e gatimit 5,500 L

  Mësoni të gatuani me këtë sobë realiste me tigan. Përgatitni ushqime të shijshme për familjen dhe miqtë tuaj! Kjo sobë druri argëtuese vjen me një tenxhere me kapak, një tigan dhe lugë për të gatuar. Seti është perfekt pasi vjen me detaje realiste, është argëtuese dhe zhvillon aftësitë motorike të fëmijëve.

  Karakteristikat:

  • Sobë gatimi me efekte realiste
  • Mësoni të gatuani me këtë sobë realiste me tigan
  • Është argëtues dhe zhvillon aftësitë motorike të fëmijëve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +18 muajsh
  • Përmasat: 31 x 12 x 24 cm

  Ka stok

 • Stacioni Zjarrfikësve 15,900 L

  Ky stacion zjarrëfikësish nga Hape është perfekt për orë të pafundme argëtimi. Secila prej figurinave dhe elementeve  ka ilustrime të detajuara në të dyja anët. Seti përmban 13 pjesë si, ilustrim zjarri, punonjës, pompë uji, zjarrfikës me kamion shkallë dhe stacion zjarrfikës. Është perfekt për argëtimin, shkathtësimin e fëmijëve dhe për lojë krijuese imagjinare.

  Karakteristikat:

  • Seti përmban 1. pjesë si, ilustrim zjarri, punonjës, pompë uji, zjarrfikës me kamion shkallë dhe stacion zjarrfikës
  • Gjithçka që duhet për orë  argëtimi pafund
  • Është perfekt për argëtimin, shkathtësimin e fëmijëve dhe për lojë krijuese imagjinare
  • Bërë me bojëra jo toksike me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 60 x 30 x 47.8 cm

  Ka stok

 • Seti doktorit 4,000 L

  Hiqjani frikën e vogëlushëve tuaj nga doktorët me Doctor Set  nga Hape. Seti përmban mjetet  kryesore që përdorin mjekët.  Fëmijët mund të pretendojnë se kontrollojnë temperaturën, rrahjet e zemrës, presionin e gjakut, shikimin, dëgjimin dhe kontrolle të tjera mjekësore. Ky set është i bërë me dru gome, miqësore për planetin dhe të lyera me ngjyra jo toksike me bazë uji. Aksesorët mjekësorë nuk kanë anë të mprehta dhe nuk përmbajnë kimikate. Falë këtij seti lodër fëmijët do të fitojnë njohuri rreth pajisjeve mjekësore, qëllimeve të tyre dhe do  ta shohin zyrën e mjekut si një vend më pak të frikshëm dhe më tërheqës. Gjithashtu kjo lojë me role promovon aftësitë e shkëlqyera motorike, zhvillimin kognitiv, rrit koordinimin sy-duar dhe inkurajon fëmijët të praktikojnë komunikimin e duhur me familjen ose miqtë duke përdorur fjalor dhe gjuhë të re.

  Karakteristikat:

  • Lojë argëtuese me role
  • Përmban thuajse të gjithë aksesorët mjekësor
  • Lojë që inkurajon empatinë
  • Nxit kreativitetin dhe imagjinatën e një fëmije
  • Mund të zgjojë ndjenjën për tu bërë mjek që në vegjëli
  • Ndihmon edhe në heqjen e frikër ndaj doktorit

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 19 x 8 x 16 cm

  Ka stok

 • Kutia magnetike- Art Box 4,500 L

  Lëreni krijimtarinë tuaj të lirë me këtë kuti fotografike në formë magnetike fantastike. Zgjidhni nga 91 format magnetike të përfshira dhe vendosini në skenën e paraqitur në kapakun e brendshëm, ose ngjitini në anën e pasme të zbrazët për të krijuar gjithçka që ju pëlqen! Kjo është një lojë edukative që i lejon fëmijët të zhvillojnë ndjenjën e tyre të vëzhgimit, aftësitë e tyre të shkëlqyera motorike dhe kreativitetin.

  Karakteristikat:

  • Lojë argëtuese dhe edukative
  • Ndihmon në  njohjen e formave
  • Zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike dhe shkathtëson fëmijët
  • Rrit krijueshmërinë dhe zhvillon ndjenjën e  vëzhgimit

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat:  30 x 23 x 6 cm
  • Pjesë: 111 copë

  Ka stok

 • Piano Deluxe Baby Einstein Prekja magjike 6,700 L

  Me prekjen delikate të gishtërinjve të vegjël, Baby Einstein dhe Hape’s Magic Touch Piano do ta lejojnë fëmijën të krijojë mijëra këngë të ndryshme. E bërë nga druri, kjo lodër piano përmban teknologjinë magjike të prekjes. Kjo lodër për zhvillimin muzikor vjen me 5 fletë muzikore. Vogëlushët do të praktikojnë koordinimin e ngjyrave duke përputhur notat e koduara me ngjyra në fletë me tastet në pianon. Butonat e kontrollit të volumit ju lejojnë ta ktheni muzikën në “të ulët” kur ju nevojitet, ose ta ngrini atë në “të lartë”.

  Karakteristikat:

  • Lojë për aktivitet argëtues muzikor
  • Magic Touch Piano do ta lejojnë fëmijën të krijojë mijëra këngë të ndryshme
  • Bërë nga druri dhe me butona me prekje
  • 5 karta këngësh përmbajnë 10 melodi klasike për t’i zotëruar nga fëmija

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +6 muajsh

  Ka stok

 • Biçikleta e parë- Get Up & Go 16,900 L

  Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitje me biçikletën balancuese. E krijuar në një mënyrë elegante për vogëlushët që të lëvizin, ndihmon edhe në hedhjen e hapave të parë. Është e sigurtë, pasi rrotat e lëmuara nuk krijojnë tronditje. Dizajni mundëson lëvizje të lirshme ndërkohë që vogëlushët mësojnë të kontrollojnë ekuilibrin, zhvillojnë aftësi motorike dhe vetëdijen e hapësirës dhe shpejtësisë. Biçikleta vjen me një dizajn të bukur, ngjyra të kombinuara këndshëm dhe me materiale prej druri dhe plastike.

  Karakterikat:

  • Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitje me biçikletën balancuese
  • Vjen me një dizajn të bukur
  • Bërë nga materiale druri dhe plastike
  • Vogëlushët mësojnë të kontrollojnë ekuilibrin
  • Zhvillojnë aftësi motorike dhe vetëdijen e hapësirës dhe shpejtësisë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 68 x 36 x 16 cm

  Ka stok

 • Vemja shumëngjyrëshe 650 L

  Kjo vemje e lumtur është bërë nga segmente me ngjyra të ndryshme. Mbajeni atë tek pjesë të ndryshme të shtëpisë për të parë dritën që shkëlqen me ngjyra të ndryshme. Përveç se argëtuese dhe dekoruese ajo inkurajon njohjen e kafshëve sikurse promovon njohjen e ngjyrave. E rekomandueshme për vogëlushët e moshave nga +2 vjeç.

   

  Ka stok

 • Banda muzikore 6,500 L

  Vogëlushët tuaj do kënaqen pafund duke krijuar ritme të veçanta falë këtij seti muzikor sjellë me shumë dashuri nga Hape.  Vjen me një dizajn plot ngjyra dhe është i rekomandueshëm për fëmijët e moshave nga +2 vjeç. Është bërë me material prej druri dhe ngjyrosur me bojra, jo toksike, me bazë uji.  Përfshin daulle, ksilofon, cimbal, dërrasë gërvishtëse, kapëse dhe dy shkopinj. Padiskutim duhet të jetë pjesë e setit  të lodrave argëtuese.

   

  Ka stok

 • Seti muzikor Duo 1,500 L

  Vogëlushët tuaj do kënaqen pafund duke krijuar ritme të veçanta falë këtij seti duo sjellë me shumë dashuri nga Hape.  Vjen me një dizajn plot ngjyra dhe është i rekomandueshëm për fëmijët e moshave nga +1 vjeç. Është bërë me material prej druri dhe ngjyrosur me bojra, jo toksike, me bazë uji.  Padiskutim duhet të jetë pjesë e setit  ttë lodrave argëtuese.

   

  Ka stok

 • Bilbili- Zogu 600 L

  Bilbili me formën e zogut dhe plot ngjyra është një aksesor shoqërues që fëmijët e vegjël e adhurojnë gjatës kohës së tyre të argëtimit. Vjen me një dizajn plot ngjyra dhe është i rekomandueshëm për fëmijët e moshave nga +2 vjeç.

   

  Ka stok

 • Kulla e Miqësisë 3,400 L

  Kulla e miqësisë është një lojë argëtuese me formim ku vogëlushët do mund ta luajnë me shokët e tyre.  Vogëlushëve do t’u pëlqejë pamasë dhe do argëtohen pafundësisht duke vendosur kubet me forma,  me ngjyra dhe me printe të bukura për të formuar një kullë me miqtë e tyre të dashur, kafshët. Përveç se argëtuese kjo lojë nxit dhe zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike.

  Karakteristikat:

  • Lojë argëtuese dhe edukuese me formim
  • Vogëlushët duhet të grumbullojnë kubat me rradhë
  • Zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike
  • Njeh format dhe ngjyrat e ndryshme

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 13 x 13 x 13 cm
  • Mosha: +18 muajsh

  Ka stok

 • Piramidë- Qenushi Pepe 2,500 L

  Qenushi Pepe është një grumbullues i adhurueshëm plot ngjyra. Kjo lodër është e shkëlqyeshme për të zhvilluar aftësi të shkëlqyera motorike. Vogëlushëve do t’u pëlqejë pamasë dhe do argëtohen pafundësisht duke vendosur disqet me ngjyra në shtyllë për të formuar qenushin simpatik. Disqet duhet të vendosen me rradhë sipas madhësisë së tyre.

  Karakteristikat:

  • Lodër argëtuese dhe edukuese
  • Vogëlushët duhet të grumbullojnë disqet me radhë nga më i madhi tek më i vogli
  • Zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike
  • Njeh format dhe ngjyrat e ndryshme
  • Bërë nga material druri dhe bojra me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 9.6 x 9.6 x 18.4 cm
  • Mosha: +12 muajsh

  Ka stok

 • Mali i argëtimit 6,300 L

  Mali i argëtimit është perfekt për të ofruar orë të pafundme argëtimi. Seti përmban bazë druri, topa shumëngjyrëshe prej druri, vrimat e shikimit dhe shumë detaje të tjera argëtuese. I përkryer për të mësuar koordinimin, shkathtësinë, ngjyrat dhe zhvillimin e aftësive motorike.

  Karakteristikat:

  • Lodër druri me 4 pjesë
  • Baza druri në formën e një anë mali
  • Inkurajon shkathtësimin, koordinimin, mësimin e ngjyrave dhe formave
  • Bërë me bojra me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 43 x 12 x 36 cm
  • Pesha: 0.71 kg
  • Mosha: +12 muajsh

  Ka stok

 • Lojë me format shumëngjyrëshe 2,600 L

  Loja më klasike me format më origjinale sjellë me shumë dashuri nga Hape.  Baza prej druri përmban 9  vrima të madhësive dhe formave të ndryshme në të cilat mund të vendosen format e ndryshme shumëngjyrëshe përkatëse. E përkryer për të mësuar koordinimin, shkathtësinë, ngjyrat dhe zhvillimin e aftësive motorike.

  Karakteristikat:

  • Lodër druri me 10 pjesë
  • Baza përmban 9 vrima të formave të ndryshme
  • Inkurajon shkathtësimin, koordinimin, mësimin e ngjyrave dhe formave
  • Bërë me bojra me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 18 x 7 x 18 cm
  • Pesha: 0.26 kg
  • Mosha: +12 muajsh

  Ka stok

 • Ka stok

 • Lodër muzikore me shtytje 9,700 L

  Ndihmoni të vegjlit tuaj të hedhin hapat e tyre të parë me stil me këtë lodër me shtytje të mrekullueshme muzikore. Shihni fytyrat e tyre të lumturohen ndërsa fillojnë të ecin dhe dëgjojnë muzikë të bukur që luhet ndërsa hedhin hapat e tyre të vegjël. Lodra vjen me një daulle, ksilofon dhe tre blloqe rrotulluese për lojë shtesë. Kjo lodër do t’i argëtojë pamasë të vegjlit që përveçse do kënaqen duke luajtur, do mësojnë konceptin shkak-pasojë, zhvillojnë aftësitë motorike dhe do të rrisin koordinimin sy-duar.

  Karakteristikat:

  • Lodër druri me shtytje
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike
  • Nhihmon në hedhjen e hapave të parë
  • Bërë nga material druri
  • Vjen me tre lodra muzikore
  • Ngjyrosur me bojra me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +10 muajsh
  • Materiali: dru
  • Përmasat: 40 x 41.5 x 50 cm

  Ka stok

 • Lodër me tërheqje- Zogu 3,900 L

  Një  lodër simpatike prej druri e cila mund të  tërhiqet nga vogëlushët kudo nëpër shtëpi. Fjongo e kuqe me të cilën zogu tërhiqet është e hollë por e fortë. Kjo lodër do t’i argëtojë pamasë të vegjlit që përveçse do kënaqen duke luajtur me zogun e Hape, do mësojnë konceptin shkak-pasojë, zhvillojnë aftësitë motorike dhe do të rrisin koordinimin sy-duar.

  Karakteristikat:

  • Lodër druri me tërheqje
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike
  • Me ngjyra tërheqëse dhe dizajn simpatik
  • Ide dhurate e shkëlqyer
  • Bërë nga material druri
  • Ngjyrosur me bojra me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Materiali: dru

  Ka stok

 • Lodër me tërheqje- Breshka 3,900 L

  Një  lodër simpatike prej druri e cila mund të  tërhiqet nga vogëlushët kudo nëpër shtëpi. Fjongo e jeshile me të cilën breshka Tito tërhiqet është e hollë por e fortë. Kjo lodër do t’i argëtojë pamasë të vegjlit që përveçse do kënaqen duke luajtur me breshkën Tito, do mësojnë konceptin shkak-pasojë, zhvillojnë aftësitë motorike dhe do të rrisin koordinimin sy-duar.

  Karakteristikat:

  • Lodër druri me tërheqje
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike
  • Me ngjyra tërheqëse dhe dizajn simpatik
  • Ide dhurate e shkëlqyer
  • Bërë nga material druri
  • Ngjyrosur me bojra me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Materiali: dru

  Ka stok

 • Lodër me tërheqje- Qenushi Pepe 3,900 L

  Një  lodër simpatike prej druri e cila mund të  tërhiqet nga vogëlushët kudo nëpër shtëpi. Fjongo e kuqe me të cilën qenushi Pepe tërhiqet është e hollë por e fortë. Kjo lodër do t’i argëtojë pamasë të vegjlit që përveçse do kënaqen duke luajtur me qenushin Pepe, do mësojnë konceptin shkak-pasojë, zhvillojnë aftësitë motorike dhe do të rrisin koordinimin sy-duar.

  Karakteristikat:

  • Lodër druri me tërheqje
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike
  • Me ngjyra tërheqëse dhe dizajn simpatik
  • Ide dhurate e shkëlqyer
  • Bërë nga material druri
  • Ngjyrosur me bojra me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Përmasat: 26 x 15 x 18 cm
  • Materiali: dru

  Ka stok

 • Lodër me tërheqje- Këmilli 4,900 L

  Një  lodër simpatike prej druri e cila mund të  tërhiqet nga vogëlushët kudo nëpër shtëpi. Fjongo e kuqe me të cilën kërmili tërhiqet është e hollë por e fortë. Kjo lodër do t’i argëtojë pamasë të vegjlit që përveçse do kënaqen duke luajtur me kërmillin e Hape, do mësojnë konceptin shkak-pasojë, zhvillojnë aftësitë motorike dhe do të rrisin koordinimin sy-duar.

  Karakteristikat:

  • Lodër druri me tërheqje
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike
  • Me ngjyra tërheqëse dhe dizajn simpatik
  • Ide dhurate e shkëlqyer
  • Bërë nga material druri
  • Ngjyrosur me bojra me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Përmasat: 30 x 13 x 24 cm
  • Materiali: dru

  Ka stok

 • Lodër me tërheqje- Zogu Muzikor Lili 4,000 L

  Lodra e aktivitetit, zogu muzikor Lili, është një lodër plot ngjyra e cila mund të tërhiqet dhe shtyhet nga vogëlushët kudo nëpër shtëpi. Kjo lodër do ti argëtojë pamasë të vegjlit sepse lëshon edhe melodi.  Lodra e aktivitetit me tërheqje dhe shtytje, përveç se argëtimit do ti shkathtësojë vogëlushët, mësojë shkak-pasojë, zhvillojë aftësitë motorike dhe të rrisë koordinimin sy-duar.

  Karakteristikat:

  • Lodër shumë e mirë argëtuese për vogëlushët
  • Shkathtëson vogëlushët dhe rrit koordinimin sy- duar
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike dhe shkak- pasojë
  • Ide dhurate shumë e bukur
  • Ngjyrosur me bojra me bazë uji
  • Lëshon melodinë Twinkle Little Star

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Melodia: Twinkle Little Star

  Ka stok

 • Lodër me tërheqje- Ylberi 4,000 L

  Lodra e aktivitetit, Ylberi, është një lodër plot ngjyra ylberi e cila mund të tërhiqet dhe shtyhet nga vogëlushët kudo nëpër shtëpi. Kjo lodër do ti argëtojë pamasë të vegjlit.  Lodra e aktivitetit me tërheqje dhe shtytje, përveç se argëtimit do ti shkathtësojë vogëlushët, mësojë shkak-pasojë, zhvillojë aftësitë motorike dhe të rrisë koordinimin sy-duar.

  Karakteristikat:

  • Lodër shumë e mirë argëtuese për vogëlushët
  • Shkathtëson vogëlushët dhe rrit koordinimin sy- duar
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike dhe shkak- pasojë
  • Ide dhurate shumë e bukur
  • Ngjyrosur me bojra me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Përmasa: 10 x 13 x 56 cm

  Ka stok

 • Lodër me tërheqje- Flutura 4,000 L

  Lodra e aktivitetit, Flutura, është një lodër në formë fluture e cila mund të tërhiqet dhe shtyhet nga vogëlushët kudo nëpër shtëpi. Kjo lodër do ti argëtojë pamasë të vegjlit.  Lodra e aktivitetit me tërheqje dhe shtytje, përveç se argëtimit do ti shkathtësojë vogëlushët, mësojë shkak-pasojë, zhvillojë aftësitë motorike dhe të rrisë koordinimin sy-duar.

  Karakteristikat:

  • Lodër shumë e mirë argëtuese për vogëlushët
  • Shkathtëson vogëlushët dhe rrit koordinimin sy- duar
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike dhe shkak- pasojë
  • Ide dhurate shumë e bukur
  • Ngjyrosur me bojra me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Përmasa: 18 x 18 x 24 cm

  Ka stok

 • Pinguini muzikor 2,800 L

  Hape’s Penguin Music Wobbler është shumë stimulues për foshnjet dhe të vegjlit nga mosha +6 muajsh. Ngjyrat e ndezura stimulojnë zhvillimin dhe meloditë e gëzuara të lëshuara nga pinguini janë perfekte për t’u lëkundur së bashku. Fëmijët do të argëtohen me orë të tëra duke luajtur me këtë lodër unike prej druri, ndërsa krahët e pinguinit dridhen në mënyrë argëtuese kur lundrojnë. Lodra muzikore me një zile të integruar lëshon një tingull qetësues kur lëviz bukur, gjë që ndihmon për të qetësuar fëmijën.

  Karakteristikat:

  • Lodër argëtuese për vogëlushët
  • Krahët e pinguinit dridhen në mënyrë zbavitëse kur lundrojnë
  • Lëshon një tingull qetësues kur lëviz

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +6 muajsh
  • Përmasat: 11.68 x 12.44 x 11.68 cm

  Ka stok

 • Lodra- Shiu i kokrrizave blu 2,000 L

  Kthejeni këtë lodër prodhues shiu  dhe stimuloni shqisat me rruazat që rrjedhin dhe tingujt qetësues të pikave të shiut. Forma është dizenjuar  në mënyrë perfekte që e bën të lehtë për tu mbajtur nga duart e një vogëlushi. Përveç se argëtuese kjo lojë nxit dhe zhvillon shqisat tek fëmijët.

  Karakteristikat:

  • Lodër argëtuese për vogëlushët
  • Dizenjuar në mënyrë perfekte për duart e vogëlushëve
  • Nxit dhe zhvillon shqisat tek fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Përmasat: 5 x 5 x 20 cm

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories